Sukcesy 2016-2017

Olimpiada Języka Łacińskiego

Klementyna Michalska - laureatka III miejsce

Piotr Wolski - laureat IV miejsce

Sebastian Jasiorkowski - laureat VI miejsce

Maria Kałuża - laureatka VI miejsce

Emilia Herok - finalistka

Jakub Kolton - finalista

Samuel Mynarski - finalista

Julia Stanikowiak - finalista

Zbigniew Błach - finalista

Maciej Kobiela - finalista

Gabriela Kozielska - finalistka


Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Tomasz Śliwa - laureat

Oliwia Puto - finalista


Olimpiada Języka Niemieckiego

Dominik Iwanczenko - laureat - I miejsce

Mikołaj Janusz - finalista


Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Paweł Żurek - laureat


Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Joanna Wilkosz - laureatka


Olimpiada Języka Francuskiego

Barbara Stopyra - laureatka - V miejsce


Olimpiada Historyczna

Maciej Mach - laureat


Olimpiada o Państwie i Prawie

Krzysztof Woźniak - laureat

Joanna Banaś - finalistka

Julia Jędryczko - finalistka

Klaudia Paluch - finalistka

Nina Suchodolska - finalistka


Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Joanna Bokwa - finalistka

Weronika Solarz - finalistka


Olimpiada Języka Angielskiego

Andrzej Bruckman de Renstrom - laureat


Olimpiada o Diamentowy Indeks Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie

Matematyka

Szzymon Badura - laureat

Tomasz Zawadzki - laureat


Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim

Lidia Adamska - laureatka

Wojciech Góralczyk - laureat

Olaf Hajnosz - laureat


Sukcesy 2015-2016

Olimpiada Języka Łacińskiego

Michał Antonkiewicz - laureat

Zbigniew Błach - laureat

Sebastian Jasiorkowski - finalista

Maria Kałuża - finalista

Klementyna Michalska - finalista

Marta Mikołajewska - finalista

Zuzanna Skowronek - finalista

Łukasz Biel - finalista

Iga Schneider - finalista

Olga Startek - finalista

Maria Wolak- finalista


Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Tomasz Śliwa - finalista


Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Bartosz Horowitz - laureat

Krzysztof Woźniak - finalista

Michał Pułka - finalista

Michał Kalinowski - finalista

Magdalena Kurdziel - finalista

Maria Kruszewska - finalista


Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Sylwia Sosin - finalista

Michał Słotwiński - finalista


Olimpiada Języka Angielskiego

Andrzej Bruckman de Renstrom - finalista


Olimpiada Chemiczna

Jacek Kurek - finalista


Olimpiada Matematyczna

Jacek Kurek - finalista


Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki

Natalia Grabowska - laureat


Olimpiada Artystyczna z Historii Sztuki

Jan Wołkowski-Wolski - finalista z wyróżnieniem


Olimpiada WOS Białystok

Gabriela Porada - laureat


Olimpiada Geograficzna

Kacper Kanturski - laureat


Olimpiada Wiedzy Historycznej

Michał Stępień - laureat


Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Michał Gorczyca - finalista


Ogólnopolski Konkurs "Losy Bliskich i Losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914-1989"

Emilia Herok - laureat


Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim

Ewa Tarnowska - laureat

Gabriela Bulka - laureat

Zuzanna Lubieńska - laureat

Julia Koprynia - laureat


Olimpiada o Diamentowy Indeks Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie

Fizyka

Mateusz Buta - laureat

Piotr Czechowski - laureat

Aleksandra Mazur - laureat

Jakub Turaj - laureat

Mikołaj Gwiazdowicz - finalista

Szymon Lichoń - finalista

Matematyka

Jacek Kurek - laureat

Aleksandra Mazur - laureat


Sukcesy 2014-2015

XXXVIII Olimpiada Języka Niemieckiego

Patryk Wainaina - laureat - III miejsce

Daniela Hosemann - laureat - VIII miejsce


XXXVIII Olimpiada Języka Francuskiego

Piotr Wolski - finalista


Olimpiada Języka Angielskiego

Patryk Wainaina - laureat

Maria Świątkowska - finalista


Olimpiada Języka Łacińskiego

Anna Janiec - laureat - I miejsce

Jakub Widłak - lauerat - II miejsce

Giuseppe Sanduli - laureat - V miejsce

Paweł Kica - laureat - VI miejsce

Michał Antonkiewicz - laureat - VIII miejsce

Olga Startek - finalista

Maria Wolak - finalista

Patryk Bała - finalista

Marek Bydłosz - finalista

Artur Moskała - finalista

Franciszek Szczawiński - finalista

Konrad Wołoch - finalista


Olimpiada Języka Polskiego

Maria Świątkowska - laureat - II miejsce

Mikołaj Bać - finalista

Norbert Gacek - finalista

Wiktoria Penszkal - finalista


Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Natasza Gadowska - finalista

Karolina Szafarowicz - finalista

Szymon Kita - finalista


Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim

Jan Matan - laureat - I Lokata

Grzegorz Mikunda - laureat - XI lokata


Olimpiada Historyczna

Miłosz Chyba - finalista

Jan Kłapa - finalista


Olimpiada Tematyczna "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego"

Jan Matan - laureat


Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Aleksandra Włodarczyk - laureat


Olimpiada Artystyczna w sekcji historii sztuki

Jan Kanty Zienko - finalista


Sukces nauczyciela I LO

22 stycznia 2014 roku

Mgr Grzegorz Urbanek, nauczyciel historii w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie został laureatem Nagrody im.Tadeusza Słowikowskiego.


Sukces pedagoga I LO

17 grudnia 2014 roku

Pani pedagog I LO mgr Edyta Wojciechowska-Kazienko otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa w roku 2014