Z powodu pandemii koronawirusa zapraszamy na Wirtualny Dzień Otwarty, w sobotę, 17 kwietnia 2021 r., w godzinach 11:00 - 13:00
odwiedź nas: https://www.facebook.com/su.nowodworek/?ref=page_internal

 dzien otw 2021

 

A tak było w ubiegłych latach...

dzien otwarty

 

plakat2019

 

 

 Jak każdego roku na wiosnę, w dniu 26 kwietnia 2019 r., w godzinach od 13.00 do 17.00 w Nowodworku odbędzie się Dzień Otwarty organizowany przez aktualnych uczniów dla przyszłych uczniów.

W programie: zwiedzanie szkoły w towarzystwie uczniów I LO, rozmowy z uczniami i nauczycielami, prezentacja osiągnięć uczniów, oferta kół zainteresowań oraz organizacji działających na terenie szkoły.

Spotkanie w auli:

  • wystąpienie Dyrekcji Szkoły
  • prezentacja filmu promocyjnego
  • wystąpienie prezydium Rady Uczniowskiej
  • występ chóru oraz laureatów Konkursu Piosenki Obcojęzycznej, Konkursu Piosenki Polskiej

Pokazy cheerleaderek: sala gimnastyczna

Dyżur Komisji Rekrutacyjnej: sala 24, I p.

 

 

plakat rekrutacja

Koleżanki i Koledzy kończący w tym roku Gimnazjum lub Szkołę Podstawową! Wiemy że wybór szkoły nie jest łatwą decyzją. Przecież nie chciałbyś dowiedzieć się na początku września, że w Twojej nowej szkole nie ma szatni (u nas jest!) albo bufetu (u nas jest!) albo 430 letniej tradycji (u nas jest!). Dlatego zapraszamy Cię na Dzień Otwarty Nowodworka. Będzie to wspaniała okazja na zebranie wszystkich informacji na temat szkoły, poznanie społeczności nowodworskiej, porozmawianie z nauczycielami i zwiedzenie najskrytszych zakamarków. Odpowiemy na każde pytanie, pomożemy.

 

Powyższym obrazem i słowem zachęcaliśmy Was w 2018 r. Warto było wybrać Nowodworek? Warto!