usa

Ambasada USA w Warszawie i Konsulat USA w Krakowie wraz z Polsko-Amerykańską Komisją Fulbrighta oferują program mentoringowy dla polskich uczniów i studentów, którzy chcą podjąć studia na uczelniach amerykańskich.

Jest to bezprecedensowy i prestiżowy program, w którym polscy i amerykańscy absolwenci amerykańskich uniwersytetów (w tym stypendyści Fulbrighta) będą wspierać radą tych, którzy dopiero przygotowują się do aplikowania.
Dzięki ich
wsparciu polscy kandydaci na studia w USA nie będą sami w nieco bardziej skomplikowanym od europejskiego procesie składania podań. Ich starsi koledzy i koleżanki, którzy z powodzeniem przeszli przez tenproces, pomogą im skompletować dokumenty oraz przesłać aplikację na wybrane uczelnie. Program obejmuje również warsztaty prowadzone przez profesjonalnych doradców edukacyjnych Ambasady i Konsulatu USA oraz Komisji Fulbrighta.

Udział w programie jest bezpłatny. Zapraszamy uczniów klas I i II liceum lub klas I-III technikum zainteresowanych studiami undergraduate w USA w roku akademickim 2017/2018 oraz studentów uczelni wyższych zainteresowanych studiami graduate (magisterskimi lub doktoranckimi) w USA w roku akademickim 2017/2018.

Czekamy na zgłoszenia do 15 grudnia 2015 na stronie:
www.educationusa.pl/mentoring/
Więcej informacji o programie:
http://polish.poland.usembassy.gov/mentoring2.html